Pierwsza kategoria

2020-09-01

NOWOŚCI W LAURENIE - SPOTKAJMY SIĘ Z LOFTEM

NOWOŚCI W LAURENIE - SPOTKAJMY SIĘ Z LOFTEM

Śpieszymy poinformować, że nawiązaliśmy nową współpracę z firmą Art Wood. Firma Art Wood tworzy meble na wymiar dopasowane do potrzeb klienta. Specjalizuje się w meblach loftowych/industrialnych, meblach z litego drewna oraz tworzy artykuły dekoracyjne i stylowe dodatki do domu.

2020-02-25

Najmodniejsze dekoracje ścienne tego lata

Najmodniejsze dekoracje ścienne tego lata

Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu.Terry Pratchett Dom jest tam, gdzie chcą, żebyś został dłużej.Stephen King Dom to oglądanie księżyca wschodzącego nad szałwią i towarzystwo kogoś, kogo można przywołać do okna, żebyście obejrzeli to razem. Dom jest tam, gdzie tańczysz z innymi, a taniec to życie. Stephen King

2020-01-08

JAK ZAARANŻOWAĆ SYPIALNIĘ

JAK ZAARANŻOWAĆ SYPIALNIĘ

Sypialnia jest miejscem w domu, którego najważniejszą cechą powinna być funkcjonalność, a więc miejsce to powinno sprawdzać się idealnie jako miejsce do wypoczynku. Idealna sypialnia powinna być cicha, nastrojowa oraz przytulna, za co odpowiadają w głównej mierze dodatki dekoracyjne, odpowiednio dobrane meble, oświetlenie oraz kolory. Podczas aranżacji sypialni warto kierować się tym, co się danej osobie podoba, jednak nie należy przy tym zapominać o kilku podstawowych zasadach, dzięki którym sypialnia z pewnością będzie dobrze spełniać swoją funkcję.

    pixel