NOWOŚCI W LAURENIE - SPOTKAJMY SIĘ Z LOFTEM

2020-09-01
NOWOŚCI W LAURENIE - SPOTKAJMY SIĘ Z LOFTEM

Śpieszymy poinformować, że nawiązaliśmy nową współpracę z firmą Art Wood. Firma Art Wood tworzy meble na wymiar dopasowane do potrzeb klienta. Specjalizuje się w meblach loftowych/industrialnych, meblach z litego drewna oraz tworzy artykuły dekoracyjne i stylowe dodatki do domu.

MEBLE NA WYMIAR!

Każdy z nas marzy o swoim własnym domu czy mieszkaniu. Dla każdego wyobrażenia są inne. Czasami zwykły rozmiar mebli nie pasuje, co może psuć naszą wizję wymarzonego otoczenia, wtedy z pomocą przychodzą meble na wymiar.

INDYWIDUALNE PROJEKTY

Jedni uwielbiają przestrzeń inni zaś lubią małe, ciepłe i przytulne wnętrza. Art Wood łączy te elementy, tworząc projekty indywidualne nie masowe. Dostosowuje się do potrzeb i wizji klientów, przez co ich wnętrza wyrażają siebie.

JAKOŚĆ I ORYGINALNOŚĆ

Art Wood łączy nowoczesność i radość w jedną całość. Produkty wykonuje z wysokiej jakości drewna, które również łączy np. z elementami stalowymi, dzięki temu wnętrza stają się nieszablonowe (meble industrialne, meble loftowe, tradycyjne meble na wymiar) i idealnie sprostają wymaganiom.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mebli Art Wood w naszym sklepie.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2020
pixel