Informacje o sklepie

Potrzebujesz pomocy w zakupach? Skontaktuj się z nami!

Nasz oddział

Siewna 30
31-231 Kraków

Dział obsługi klienta

577 130 872

sklep@laurin.com.pl

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Drogi odwiedzający,

Poznaj naszą pasję do poszukiwania pięknych dekoracji i przedmiotów, które na co dzień oferują nam nie tylko swoją użyteczność, ale także wspaniałe wzornictwo.
W sklepie znajdują się przedmioty z różnych obszarów stylistycznych nawiązujących między innymi do stylu prowansalskiego, skandynawskiego, boho, czy nawet kolonialnego. Nieobca jest nam też estetyka glamour oraz nowoczesność.

W swojej pracy skupiamy się na poszukiwaniu producentów rzeczy unikatowych oraz rękodzielników. Jeżeli są Państwo w stanie nas zaskoczyć swoim produktem chętnie poznamy taką ofertę. W celu prezentacji prosimy o kontakt mailowy na adres sklep@laurin.com.pl.

Firma LAUREN swoją działalność rozpoczęła od 2014 roku funkcjonując na rynku jako sklep internetowy oraz stacjonarny znajdujący się w Krakowie w Galerii Handlowej Mozart. Z uwagi na dynamikę firmy podjęliśmy decyzję o silniejszym rozwoju sprzedaży internetowej. Domeną główną firmy LAUREN jest lauren.com.pl z uwagi na potrzebę zmiany szaty graficznej i zapotrzebowania na większą użyteczność strony funkcjonujemy również pod rozbudowaną domeną laurin.com.pl.

Po poprawnym opłaceniu zamówienia jest ono od razu przekazywane do magazynu i jest zlecana jego realizacja. W związku z tym nie ma możliwości aby takie zamówienie zostało anulowane. Każde opłacone zamówienie zostanie doręczone na wskazany adres, a odstąpienie od umowy kupna sprzedaży jest możliwe dopiero po odesłaniu nam towaru. Bardzo prosimy o przemyślane zakupy.

Zachęcamy do zakupów i gwarantujemy doręczenie każdej przesyłki. Co więcej wszystkie paczki są ubezpieczone i gwarantujemy zwrot środków w razie jakichkolwiek komplikacji. Każde opłacone zamówienie zostanie doręczone na wskazany adres, a odstąpienie od umowy kupna sprzedaży jest możliwe dopiero po odesłaniu nam towaru. Bardzo prosimy natomiast o przemyślane zakupy i szacunek do naszej pracy.

Zapraszamy do bycia na bieżąco z naszą ofertą sprzedażową poprzez dołączenie do mediów społecznościowych Facebook i Instagram.

GALERIA

sklep stacjonarny lauren sklep stacjonarny lauren sklep stacjonarny lauren sklep stacjonarny lauren

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta!

Swoją ofertę kierujemy do ludzi ceniących sobie piękno, dbających o każdy detal swojego domu.

Naszym celem jest jeszcze większa popularyzacja zakupów przez Internet, a chcielibyśmy to zrobić dzięki coraz liczniejszej grupie, naprawdę zadowolonych klientów, opuszczających nasze aukcje i ciągle do nas powracających.

SERDECZNE ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

pixel